Klipsch R-40SA Dolby Atmos

Klipsch R-40SA zastępują model R-41SA i są doskonałym dodatkiem do każdego systemu wielokanałowego, który pozwala czerpać korzyści z efektów wysokości Atmos.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Klipsch
 • Kod producenta: 0743878036176

Klipsch R-40SA kolumny efektowe Dolby Atmos

Klipsch R-40SA zastępują model R-41SA i są doskonałym dodatkiem do każdego systemu wielokanałowego, który pozwala czerpać korzyści z efektów wysokości Atmos.

NOWA TUBA TRACTRIX® HORN 90° X 90°

Nowa, przeprojektowana tuba głośnika wysokotonowego Tractrix® zapewnia moc, precyzję i emocje związane z muzyką na żywo w połączeniu z najczystszym, niezwykle naturalnym dźwiękiem. Zwiększenie zewnętrznych wymiarów tuby umożliwiło kontrolę kierunkowości w szerszym paśmie częstotliwości, co zapewnia lepszą kierunkowość wysokich częstotliwości i dokładniejszą scenę dźwiękową.

 

 

 

ALUMINIOWY GŁOŚNIK WYSOKOTONOWY (LTS) Z KAPTONOWYM ZAWIESZENIEM

Wyjątkowa technologia LTS (Linear Travel Suspension) minimalizuje zniekształcenia gwarantując doskonałe, bardziej szczegółowe brzmienie. Aluminium jest niezwykle lekkim i sztywnym materiałem stosowanym w produkcji głośników wysokotonowych. Materiał ten zapewnienia wysoką wydajność, poprawia rozdzielczość i szczegółowość. Głośniki wysokotonowe LTS są znakiem rozpoznawczym głośników Klipsch, a więc centralnym elementem jednych z najlepszych głośników na świecie. 

 

MIEDZIANE MEMBRANY TCP GŁOŚNIKA NISKOTONOWEGO 

Wykonane w technologii TCP (Termoformowany Polimer Krystaliczny) głośniki niskotonowe wykorzystują rozwiązania znane z wysoko cenionej

serii Reference Premiere. Ich stożki mają bardziej stromy kąt, co pozwala na uzyskanie płynniejszej odpowiedzi w zakresie niskich częstotliwości oraz lepszej dokładności i transparentności. Dodatkowe użebrowanie zwiększa ogólną sztywność, zmniejszając zniekształcenia przy wyższych częstotliwościach. 

 

 

ELEGANCKI NOWOCZESNY WYGLĄD

Zasłonięte śruby montażowe przetworników, nowy styl obudowy typu "edge-to-edge" i eleganckie magnetyczne maskownice nadają głośnikom wysublimowany, nowoczesny wygląd.

 

OBUDOWA Z MDF POKRYTA ODPORNIEJSZĄ NA ZARYSOWANIA OKLEINĄ WINYLOWĄ

Stylowa estetyka w połączeniu z niezwykłą trwałością będzie się doskonale prezentować w każdym wnętrzu. 

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI PROJEKT

Wzmocniona konstrukcja z MDF-u z przeprojektowanym usztywnieniem redukuje drgania obudowy i większą precyzję brzmienia. 

 

 

 
Specyfikacja produktu:
 
 • Głośnik niskotonowy: 4” (10,16 cm), miedziowana membrana TCP
 • Głośnik wysokotonowy: 1" (2,5 cm) aluminiowa kopułka LTS w tubie Tractrix® Horn
 • Impedancja: 8 Ω
 • Konstrukcja: zamknięta
 • Moc krótkotrwała/długotrwała: 100W / 50W
 • Pasmo przenoszenia: zgodne ze specyfikacją Dolby Atmos
 • Skuteczność: zgodne ze specyfikacją Dolby Atmos
 • Waga: 2,8 kg/szt.
 • Wymiary: 178 x 146 x 298 mm

 

 

Klipsch Audio to amerykańska firma zajmująca się produkcją głośników i specjalistycznego sprzętu audio. Firma ma siedzibęw Indianapolis w stanie Indiana.

Została ona założona w Hope w stanie Arkansas w 1946 roku jako „Klipsch and Associates” Paula W. Klipscha.
Firma od tamtego czasu produkuje doskonałe głośniki i obudowy, a także z biegiem czasu rozwinęła produkcję wielu zaawansowanych technicznie, profesjonalnych urządzeń do wysokiej jakości systemów dźwiękowych.

Od momentu powstania Klipsch promuje stosowanie specjalnych głośników tubowych jako najbardziej doskonałego rozwiązania w dziedzinie sprzętu audio.