Anthem MRX 540

Anthem MRX 540 amplituner kina domowego, 7.2 przedwzmacniacz / 5 kanałowy wzmacniacz A/ z Dolby Atmos, DTS:X i ulepszonym IMAX. 100W / kanał ciągłej mocy przy 8ohm. Kompatybilne z systemem ARC. Możliwość aktualizacji do HDMI v2.1 8K.

 • Dodaj recenzję:
 • Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
  Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.
 

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Audio-Lubin.pl

Poniedziałek -Piątek

w godz. 9.00 - 15.30

tel. 798 338 931

sklep@audio-lubin.pl

Konto do wpłat mBank:
25 1140 2004 0000 3602 7566 1300

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od nadania. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt.

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Anthem MRX 540 amplituner kina domowego

 

MRX 540 to świetny sposób na wprowadzenie najwyższej jakości dźwięku do każdego kina domowego lub pokoju multimedialnego. W modelu dodano najnowszą wersję ARC Genesis, która posiada teraz bardziej precyzyjny mikrofon, zapewniający lepsze rezultaty w każdym pomieszczeniu. ARC® oddaje moc zaawansowanych badań nad brzmieniem, dzięki czemu można uzyskać doskonały dźwięk w swoim domu. ARC pozwala uzyskać rzeczywiste rezultaty, które można osiągnąć w łatwy sposób, a dodatkowo jest na tyle zaawansowany, aby umożliwić dostosowanie ustawień i profesjonalny, aby zapewnić wyniki, których można oczekiwać od oprogramowania. 

 

Anthem MRX 540 amplituner kina domowego

 

Interfejs Anthem został specjalnie zaprojektowany z myślą o łatwej konfiguracji. Specjalnie zaprojektowany, adaptacyjny interfejs użytkownika działa na każdym urządzeniu. Wszystko, co ma do zaoferowania seria MRX możesz skonfigurować tak jak chcesz. Zarówno audiofile, jak i instalatorzy mogą uzyskać dostęp do wszystkich funkcji modeli MRX za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Możesz użyć smartfona, tabletu lub laptopa do szybkiej i łatwej konfiguracji lub wprowadzania zmian w locie.

 

Anthem MRX 540 amplituner kina domowego

 

Cechy i funkcje MRX 740:

 • DOLBY VISION: poczuj emocjonalny wpływ tej historii, ożywiając swoją rozrywkę dzięki niezwykle żywemu obrazowi, jaśniejszym światłom i ciemniejszym cieniom,
 • DOLBY ATMOS: dźwięk nigdy nie brzmiał tak dobrze. Poczuj głębsze połączenie z historiami i muzyką, którą kochasz, dzięki dźwiękowi, który porusza się wokół Ciebie z zapierającym dech w piersiach realizmem.
 • DTS:X: to kodek audio nowej generacji firmy DTS, który wykorzystuje dźwięk obiektowy, aby zapewnić nowe wrażenia dźwiękowe w zanurzeniu i interaktywności,
 • IMAX: to jedyny sposób, aby doświadczyć charakterystycznego obrazu, dźwięku i skali IMAX w domu, IMAX Enhanced łączy cyfrowo zawartość 4K HDR i technologie audio DTS z najlepszymi w swojej klasie elektroniką użytkową i platformami przesyłania strumieniowego.
 • AIRPLAY: wszystkie komponenty MRX obsługują Apple AirPlay i AirPlay 2, które umożliwiają użytkownikowi strumieniowe przesyłanie treści oraz utworów przechowywanych w sieciach lokalnych do dowolnego urządzenia obsługującego AirPlay. AirPlay 2 dodaje obsługę odtwarzania na wielu urządzeniach, dzięki czemu możesz słuchać swojej muzyki w całym domu.
 • GOOGLE: Google Chromecast umożliwia użytkownikowi strumieniowe przesyłanie treści z dowolnego urządzenia z systemem Android, takiego jak telefon, tablet lub laptop, do dowolnego komponentu AVM / MRX. Jeśli możesz słuchać jej na telefonie, możesz przesyłać ją do odbiornika lub procesora Anthem,
 • SPOTIFY: wszystkie komponenty MRX obsługują Spotify Connect, umożliwiając zamianę smartfona w pilota i umożliwiając odtwarzanie, wstrzymywanie i przesyłanie strumieniowe treści ze Spotify.
 • BLUETOOTH: wszystkie komponenty MRX obsługują Bluetooth do strumieniowego przesyłania utworów przechowywanych na urządzeniach takich jak telefony, tablety i laptopy.
 • ROON: wszystkie komponenty MRX obsługują Roon, umożliwiając łączenie, przesyłanie strumieniowe i zarządzanie kolekcją muzyczną. Roon mówi Twojej muzyce, co ma robić i gdzie to robić.

 

Anthem MRX 540 amplituner kina domowego

Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu w projektowaniu w domu, praktycznym projektowaniu i innowacyjnemu doświadczeniu w inżynierii dźwięku, produkty Anthem zapewniają niespotykany poziom niezawodności i funkcjonalności; zapewniające jeden z najwyższych w branży wskaźników wydajności do ceny. To tylko jeden z powodów, dla których elektronika Anthem jest wybierana przez doświadczonych audiofilów, profesjonalnych muzyków i inżynierów na całym świecie.

 

Anthem MRX 540 back tył amplitunera

Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa,

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów,

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe,

- fachowe doradztwo przy zakupie,

- ubezpieczona przesyłka kurierska,

- jesteśmy sklepem stacjonarnym w którym możesz odebrać zakupione produkty,

- możliwość rozłożenia płatności na darmowe raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.

 

Atrybuty produktu

Kolor elektroniki: Ciemny
Wejście Phono: Nie