Rel Carbon Special Limited Edition

Rel Carbon Special subwoofer, 12-calowy przetwornik Black Widow, wzmacniacz cyfrowy NextGen 5 o pełnej mocy 1000 watów

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: REL subwoofer
  • Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
    Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.
  • 16 990,00 zł
  • szt.

 

Szybki kontakt

Audio-Lubin.pl

ul. Kisielewskiego 29

59-300 Lubin

Poniedziałek -Piątek

w godz. 11.00 - 18.00

tel. 76 721 03 01

tel. 603 24 24 15

sklep@audio-lubin.pl

Konto do wpłat mBank:
25 1140 2004 0000 3602 7566 1300

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od nadania. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt.

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Rel Carbon Special Limited Edition - subwoofer

 

12-Calowy subwoofer w limitowanej wersji Carbon Special. W subwooferze zastosowano części klasy premium, takie jak 12-calowy przetwornik Black Widow 3. generacji, który charakteryzuje 4-calowy skok membrany, a także nowy pasywny przetwornik CSP o skoku membrany dłuższym o 50%.

 

 

Carbon Special wyróżnia się również na tle modeli REL S5 głębszą obudową i wykończeniem, które jasno pokazuje, że zajmuje on „specjalne” miejsce w ofercie marki. Nawet pobieżne spojrzenie na Carbon Special pokazuje subtelne detale z włókna węglowego połączone z chromowanymi i polerowanymi akcentami ze stali nierdzewnej.


To połączenie włókna węglowego, lakieru, elementów chromowanych i stali nadaje niesamowitemu modelowi Carbon Special Limited Edition otoczkę ekskluzywności. W pewnym sensie tak właśnie jest, ponieważ techniki produkcji wymagane do wykonania każdego z tych subwooferów sprawiają, iż dostępna ilość będzie rzeczywiście ograniczona, co sprawia, że każda sztuka będzie limitowana i ekskluzywna.Rel Carbon Special Limited Edition subwoofer

Obiecaną wybuchową dynamikę nowego subwoofera zapewnia oczywiście przede wszystkim wzmacniacz, przy czym jest to wzmacniacz cyfrowy NextGen 5 o pełnej mocy 1000 watów.

Aby stworzyć układ filtrów wystarczająco dobry do współpracy ze wzmacniaczem NextGen 5 i zapewnić wysoki stopień przejrzystości dźwięku na obu skrajach pasma przenoszenia, REL opracował całkowicie nowy filtr nazwany CS PerfectFilter, który jest specjalnie zaprojektowaną wersją najnowszej generacji filtrów stworzonych przez konstruktorów tej marki.


 

Rel Carbon Special Limited Edition subwoofer

 

Wybrana stylistyka sugeruje subwoofer łączący w sobie równowagę, elegancję, pewność siebie, wyrafinowanie i gotowość do wypełnienia zadania. Jakie jest więc zadanie każdego z tych subwooferów? Mają one bezproblemowo współpracować z innymi głośnikami i zapewnić dźwięk wypełniony głębokimi, naturalnymi nutami basowymi. Słowem, jest to zadanie, w którego realizacji, REL ma ogromne osiągnięcia.


 

Rel Carbon PSecial Limited Edition subwoofer

 

Dlaczego u nas:

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.