CAMBRIDGE AUDIO CXN100

27-03-2024

Rewolucyjny odtwarzacz streamingowy

DŹWIĘK, KTÓRY DAJE RADOŚĆ

Urządzenie oferuje bezkompromisową jakoś i doskonały dźwięk.

Układ DAC ESS 9028Q2M jest jego sercem. Odtwarzacz brzmi dzięki niemu lepiej – i mierzy lepiej – niż jakikolwiek inny DAC, który wcześniej umieściliśmy w odtwarzaczu plików.

CXN100 natychmiast przekształci klasyczny system audio w system o świetlanej przyszłości. Oprogramowanie sprzętowe CXN100, można zaktualizować zdalnie za pośrednictwem naszej aplikacji StreamMagic.

Ten najnowszy moduł, pozwala cieszyć się wszystkimi najnowszymi typami plików w rozdzielczości do 32-bitów/768 kHz, DSD512 i MQA, w oszałamiającej jakości, dodając do tego zintegrowany moduł Bluetooth ułatwiający połączenie ze smartfonem itp. Odtwarzacz w pełni dekoduje również pliki MQA.

RADIO INTERNETOWE

Twoje ulubione stacje radiowe będą odbierane w wyższej jakości, jeśli tylko są w takiej formie dostępne.

 

WEJŚCIA CYFROWE

Z tyłu CXN100 znajdziesz dwa wejścia cyfrowe (1 x optyczny TOSLINK i 1 x koncentryczny S/PDIF), przeznaczone do podłączenia źródeł cyfrowych.

Dostępne jest również asynchroniczne wejście USB, idealne do połączenia komputerów PC i Mac — dla uzyskania

najwyższej rozdzielczości, w jakiej muzyka może zostać odtworzona.

 

TRYB PRZEDWZMACNIACZA

CXN100 może także pracować jako cyfrowy przedwzmacniacz.

 

DUŻY, KOLOROWY WYŚWIETLACZ

 

Oprócz nowych komponentów wewnątrz urządzenia dostajemy teraz również większy wyświetlacz TFT.

 

https://www.audiocenter.pl/cambridge-audio-cxn100-rewolucyjny-odtwarzacz-streamingowy/

 

 

CAMBRIDGE AUDIO CXN100: Dźwięk, który daje radość

Urządzenie CXN100 oferuje bezkompromisową jakość i doskonały dźwięk. Jego sercem jest układ DAC ESS 9028Q2M, dzięki któremu odtwarzacz brzmi lepiej i mierzy lepiej niż jakikolwiek inny DAC, który wcześniej umieściliśmy w odtwarzaczu plików.

Dzięki CXN100 możesz natychmiast przekształcić swój klasyczny system audio w system o świetlanej przyszłości. Oprogramowanie sprzętowe CXN100 można zaktualizować zdalnie za pośrednictwem aplikacji StreamMagic.

Ten najnowszy moduł pozwala cieszyć się wszystkimi najnowszymi typami plików w rozdzielczości do 32-bitów/768 kHz, DSD512 i MQA, w oszałamiającej jakości. Dodatkowo, CXN100 posiada zintegrowany moduł Bluetooth ułatwiający połączenie ze smartfonem, co sprawia, że odtwarzacz jest jeszcze bardziej wszechstronny. Odtwarzacz w pełni dekoduje również pliki MQA.

Radio internetowe i wejścia cyfrowe

Dzięki CXN100 możesz cieszyć się swoimi ulubionymi stacjami radiowymi w wyższej jakości, jeśli tylko są w takiej formie dostępne. Z tyłu urządzenia znajdują się dwa wejścia cyfrowe (1 x optyczny TOSLINK i 1 x koncentryczny S/PDIF), które umożliwiają podłączenie różnych źródeł cyfrowych. Dostępne jest również asynchroniczne wejście USB, idealne do połączenia z komputerami PC i Mac, aby uzyskać najwyższą możliwą rozdzielczość dźwięku.

Tryb przedwzmacniacza i duży wyświetlacz

CXN100 może także pracować jako cyfrowy przedwzmacniacz, co sprawia, że jest jeszcze bardziej wszechstronny. Oprócz nowych komponentów wewnątrz urządzenia, CXN100 posiada również większy wyświetlacz TFT, który ułatwia korzystanie z odtwarzacza.

Zapraszamy do zapoznania się z rewolucyjnym odtwarzaczem streamingowym CXN100 od Cambridge Audio i cieszenia się doskonałym dźwiękiem, który daje radość.