Mega promocja- Cambridge Audio seria Edge

22-03-2024

Niesamowite obniżki na topowe stereo do 30.04.2024.

Najlepszy czas na zakupy. Seria Edge od renomowanego producenta audio jeszcze nie była w tak niskiej cenie.

Do wyboru mamy pojedyncze urządzenia albo zestawy.

Seria Edge to najlepsze komponenty, najnowsze rozwiązania techniczne, doskonały design i niesamowite możliwości brzmieniowe. Ten sprzęt nie uznaje kompromisów. Wzorcowe brzmienie, wzorcowa dynamika,potężna moc, muzykalność i wspaniały wygląd.

Edge A to wzmacniacz zintegrowany o mocy 100W na kanał. Celem producenta było stworzenie urządzenia, które zapewni czysty, a zarazem potężny dźwięk.

Wzmacniacz wyposażony został w Bluetooth. Dzięki temu możemy połączyć dowolne urządzenie mobilne i strumieniowo przesyłać muzykę. Dzięki obsłudze aptX możemy przesyłać pliki w rozdzielczości do 24-bit/48kHz, zapewniając bardzo bogate wrażenia dźwiękowe.

Edge NQ to odtwarzacz strumieniowy z serii Edge, która powstała z okazji jubileuszu 50-lecia firmy Cambridge Audio. 

Urządzenie posiada wbudowany przedwzmacniacz, którego obwody zostały opracowane specjalnie na potrzeby serii Edge. Pozwoliło to zredukować zniekształcenia i uzyskać czystą ścieżkę sygnału.

Odtwarzacz pozwala cieszyć się muzyką z dowolnego źródła. Urządzenie posiada wejście HDMI, USB, optyczne oraz koaksjalne. Odtwarzacz oferuje szeroką funkcjonalność, min. wbudowany Chromecast, Spotify.

Łączność bezprzewodowa realizowana jest poprzez Bluetooth z aptX oraz AirPlay. Bez względu na źródło, Cambridge Audio Edge NQ odtwarza muzykę z zadziwiającą głębią. Urządzenie oddaje wierny charakter każdego instrumentu i ukazuje muzykalność, jakiej wcześniej nie słyszałeś.

Przedwzmacniacz odtworzy każdy rodzaj sygnału, począwszy od cyfrowego PCM do 32 bitów i 384 kHz, na DSD256 skończywszy. Edge NQ wydobędzie z nich nieprawdopodobny realizm, barwy, rytm i kontrolowany bas.

Edge M Końcówka mocy mono to element niezbędny w każdym systemie stereo lub kina domowego. Służy do zasilenia prądem kolumn. Końcówki mocy bywają schowane wewnątrz zintegrowanego wzmacniacza stereo lub stanowią oddzielny element zamknięty we własnej obudowie. W tym drugim przypadku posiadają własne źródło zasilania, dostosowane do specyficznych wysokich wymagań prądowych oraz oddzielną obudowę, która nie przenosi zakłóceń i wibracji na zewnątrz i do wnętrza. To wszystko sprawia, że oferują wyższą jakość dźwięku

Dlatego wielu użytkowników decyduje się na rozbudowę swoich systemów stereo i kina domowego o zewnętrzne końcówki mocy. Niezbędne w tym celu jest wyjście pre-out ze wzmacniacza lub amplitunera, które służy właśnie do podłączenia zewnętrznej końcówki mocy.

 Edge W to końcówka mocy stereo z wyjątkowej, jubileuszowej serii produktów, która powstała z okazji 50 lecia firm.

Urządzenie oferuje mocny, dynamiczny dźwięk, który oddaje całą muzykalność każdego utworu. Inżynierowie z Cambridge Audio dużą wagę przywiązali do ścieżki sygnału. Dzięki temu końcówka mocy oferuje potężny, czysty dźwięk. Mimo dużej mocy Edge W bardzo dobrze oddaje szczegóły każdego utworu. Dźwięk jest precyzyjnie zbalansowany, z muzyczną głębią i wyrazistością, która towarzyszy każdej nucie.

 

Do wyboru mamy:

1. EDGE A wzmacniacz zintegrowany - cena promocyjna 16990

2. EDGE NQ odtwarzacz strumieniowy  -cena promocyjna 16990

3. EDGE W końcówka mocy stereo - cena promocyjna 14990

4. EDGE M monoblok - cena promocyjna 14990

Zestaw 1

NQ + W- SRP promocja 27 990 (Stara cena 46 680)

Zestaw 2
NQ + 2sz*M SRP promocja 39 990 (Stara cena 70 070 )

Towar zamawiamy pod numerem tel. 798 338 931

Oferta ważna do 30.04.2024.