KLIPSCH FLEXUS CORE 100 i 200

06-06-2024

Najnowszy system kinowy na bazie soundbara.

System dźwiękowy Klipsch Core 100 i 200, wsparty przez firmę Onkyo, stanowi podstawę niesamowitych wieczorów filmowych. Wciągających kampanii gier, które trwają do późna w nocy i strumieniowego przesyłania kolejnych emocjonujących programów. Wyposażony w wyjątkową akustykę i technologię Klipsch. Ten 2.1-kanałowy soundbar jest pierwszym krokiem w kierunku zbudowania całego systemu domowej rozrywki audio - Twoich marzeń.

Specjalnie dostrojony bas, najlepszy w swojej klasie.

Ten mały, ale potężny 2.1-kanałowy soundbar wyposażony został w 2,25-calowe, aluminiowe przetworniki oraz dwa 4 calowe niskotonowce. Wszystko precyzyjnie zestrojone przez akustyków z Klipsch'a. Subwoofer nie jest wymagany. 

Wciągający, przestrzenny dzwięk.

Flexus Core 100 został zaprojektowany aby najnowsze filmy, programy czy gry, które wykorzystują wirtualną technologię Dolby Atmos brzmiały wzorowo. Wciągający dźwięk Dolby sprawia, że masz wrażenie przebywania w środku wydarzeń. Soundbar tworzy realistyczne, wielowymiarowe efekty dźwiękowe.

Dodaj kolejne głośniki.

Ciesz się błyskawicznymi połączeniami na wielu kanałach dzięki technologii transmisji Klipsch, dodając głośniki Flexus surround i subwoofer Flexus (lub dwa) do łatwo rozbudowywanego systemu kina domowego.

Masz pełną kontrolę.

Dzięki nowej aplikacji Klipsch Connect Plus uzyskasz dostęp do:

  • Wstępne lub własne ustawienia EQ 
  • Tryb nocny
  • Wzmocnienie dialogu 
  • Kontrola głośności
  • I inne 

Zestaw możemy rozbudować o dodatkowe głośniki tylne, dodatkowy subwoofer i większą listwę centralną.

Bezprzewodowe głośniki surround Flexus Surr 100, z pełnozakresowymi przetwornikami o średnicy 7,6 cm (3”) oferują elastyczne opcje rozmieszczenia i montażu na ścianie, pozwalając stworzyć wielokanałowe wrażenia dźwięku przestrzennego.

Bezprzewodowy subwoofer Flexus Sub 100 zapewnia mocny bas o dużej głębi dzięki głośnikowi niskotonowemu z papierową membraną o dużym wychyleniu, bez utraty szybkości i muzykalności typowej dla większych subwooferów. 

Kompaktowa, zamknięta konstrukcja pozwala umieścić Flexus Sub 100 w dowolnym miejscu. Modele Flexus Core umożliwiają sparowanie dwóch subwooferów dla większych pomieszczeń i niesamowitych basów.

Technologia Transport firmy Klipsch ułatwia konfigurację i podłączenie produktów Flexus dzięki wstępnie sparowanemu nadajnikowi USB, dołączonemu do głośników surround Flexus i subwooferów Flexus. Umożliwia on modelom Flexus Core szybkie połączenie i rozbudowę systemu, bez skomplikowanych etapów konfiguracji.

Klipsch Flexus Core 200, większe głośniki, większa moc i lepsze efekty kinowe oraz muzyczne.